Electric towbar sets

Poniżej przedstawiamy skróconą ofertę najbardziej popularnych instalacji elektrycznych do haków holowniczych. Obecnie naszym klientom dostarczamy zestawy elektryczne w kilkudziesięciu wariantach. W naszej ofercie znajdują się instalacje w dowolnej konfiguracji jeśli chodzi o długość oraz przekroje przewodów, a także zastosowane komponenty dodatkowe. Wiązki są wykonane w wersji podstawowej, jak też z odłączeniem światła przeciwmgielnego. Zapraszamy do kontaktu celem doboru najlepszego rozwiązania.

7-pin towbar sets

plug

7-pin podstawowy

Standardowy zestaw elektryczny nierozgałęziony 7-pin do haka holowniczego.

Standardowy zestaw elektryczny 7-pin do haka holowniczego nierozgałęziony; składa się z przewodu samochodowego YLYs 7x0,75mm2, gniazda 7-pin, podkładki gumowej, osłony na kulę haka oraz zestawu montażowego – śruby, szybkozłącza elektryczne oraz schemat podłączenia.

learn more
plug

7-pin rozgałęziony

Standardowy zestaw elektryczny rozgałęziony 7-pin do haka holowniczego.

Standardowy zestaw elektryczny rozgałęziony 7-pin do haka holowniczego; składa się z pojedynczych przewodów LgYs 0,75mm2 umieszczonych w dwóch koszulkach osłonowych, przewody są rozdzielone na prawą i lewą stronę pojazdu dla łatwiejszego montażu, gniazda 7-pin, podkładki gumowej, osłony na kulę haka oraz zestawu montażowego – śruby, szybkozłącza elektryczne oraz schemat podłączenia.

learn more

13-pin towbar sets

plug

13-pin rozgałęziony oświetleniowy

Standardowy zestaw elektryczny rozgałęziony 13-pin do haka holowniczego.

Standardowy zestaw elektryczny rozgałęziony 13-pin do haka holowniczego; składa się z pojedynczych przewodów LgYs 0,75mm2 umieszczonych w dwóch koszulkach osłonowych, przewody są rozdzielone na prawą i lewą stronę pojazdu dla łatwiejszego montażu, gniazda 13-pin, podkładki gumowej, osłony na kulę haka oraz zestawu montażowego – śruby, szybkozłącza elektryczne oraz schemat podłączenia. Wiązka przewodów składa się z ośmiu przewodów o przekroju 0,75mm2 także umożliwia podłączenie światła wstecznego na przyczepie.

learn more
plug

13-pin rozgałęziony caravaning

Standardowy zestaw elektryczny rozgałęziony 13-pin do haka holowniczego z doprowadzeniem zasilania do przyczepy.

Standardowy zestaw elektryczny rozgałęziony 13-pin do haka holowniczego; składa się z pojedynczych przewodów LgYs 0,75mm2 oraz 1,50mm2 umieszczonych w trzech koszulkach osłonowych, przewody są rozdzielone na prawą i lewą stronę pojazdu dla łatwiejszego montażu, gniazda 13-pin, podkładki gumowej, osłony na kulę haka oraz zestawu montażowego – śruby, szybkozłącza elektryczne oraz schemat podłączenia. Wiązka przewodów składa się z ośmiu przewodów o przekroju 0,75mm2 oraz czterech o przekroju 1,50mm2 także umożliwia podłączenie światła wstecznego na przyczepie a także doprowadzenie stałego zasilania do przyczepy.

learn more
plug

13-pin rozgałęziony caravaning PLUS

Standardowy zestaw elektryczny rozgałęziony 13-pin do haka holowniczego z dodatkowym przewodem 5m do podłączenia do akumulatora.

Standardowy zestaw elektryczny rozgałęziony 13-pin do haka holowniczego; składa się z pojedynczych przewodów LgYs 0,75mm2 oraz 1,50mm2 umieszczonych w trzech koszulkach osłonowych, przewody są rozdzielone na prawą i lewą stronę pojazdu dla łatwiejszego montażu, dodatkowo jest także przewód 1,50mm2 o długości 5,0m do podłączenia do akumulatora oraz oprawa bezpiecznikowa, gniazda 13-pin, podkładki gumowej, osłony na kulę haka oraz zestawu montażowego – śruby, szybkozłącza elektryczne oraz schemat podłączenia. Wiązka przewodów składa się z ośmiu przewodów o przekroju 0,75mm2 oraz czterech o przekroju 1,50mm2 także umożliwia podłączenie światła wstecznego na przyczepie a także doprowadzenie stałego zasilania do przyczepy.

learn more